קצת על טרי טרי

הסיפור של “טרי טרי” מתחיל בשנת 1938, בסיפור הזה שזור סיפורה של מדינה צעירה וצומחת וסיפורי אהבה בין אדם ואדמה ובין איש ואישה. יצחק לוי, סוחר תבואה צעיר וציוני מיוגוסלביה, מחליט לעלות לארץ ישראל.

הוא מתאהב ברבקה והם מתיישבים בכפר סירקין. בחלקת האדמה שלהם, מגדלים רבקה ויצחק, גזר, פלפלים, קישואים ותפוחי אדמה. את דרכם ממשיך בנם, יהודה, יחד עם אשתו כוכבה. במהלך שנות ה – 50 הם מרחיבים את היצע התבואות גם למלונים, אבטיחים, עגבניות ומלפפונים.

את התוצרת מוכרים בערים הסמוכות לכפר סירקין, קילו אחרי קילו. לאחר מלחמת יום הכיפורים, מחליטים בניהם של יהודה וכוכבה לטעת עצי פרי: אפרסמונים, אפרסקים, נקטרינות, רימונים ושזיפים. התוצרת איכותית ונמכרת לבתי מלון בירושלים ולסוחרים בשווקים.בית מיון ואריזה מתקדם מוקם בשלהי שנות ה 90, בו מתבצעים, עד היום, מיון ואריזה של אבוקדו, רימונים ועוד.

כיום עובדים במטעים נכדיהם וניניהם של יצחק ורבקה.

טרי טרי הוא מערך הפצה אינטרנטי שקם מתוך הבנת הצורך הגובר בפירות וירקות טריים וטעימים באמת. אנו מציעים לכם להתחבר יחד איתנו לטעמים הרחוקים והטובים של ילדותינו בארץ ישראל הטובה, ולקבל משלוח מדהים של תוצרת חקלאית משובחת וטריה באמת.

בהזמנת משלוח “טרי טרי” תהנו גם מטעם מדהים של פירות וירקות שזה עתה נקטפו, וגם מתמיכה בחקלאות ישראלית כחול-לבן, החקלאות המובילה בעולם כולו.

אצלכם בקליק (-: